Turnyre Grigiškėse – pirmoji FM „Nikė“ taurė

20151107_143123

2015 metų lapkričio 7 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje vyko FA „Žalgirietis“ organizuotas rudens taurės futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 9 komandos, kurios buvo suskirstytos į 3 pogrupius.

A pogrupio varžybose FM „Nikė“ auklėtiniai nugalėjo „Žalgiriečio I“ komandą (rezultatu 3:1) ir sužaidė lygiosiomis (rezultatu 1:1) su Grigiškių jaunaisiais futbolininkais. Dėl geresnio įvarčių santykio iškovota pirmoji vieta leido patekti į F grupę, kurioje kovojome dėl 1-3 vietų.

Finaliniame etape įveikėme „Žalgiriečio II“ (rezultatu 2:0) ir „Žalgiriečio III“ (rezultatu 3:0) komandas bei tapome turnyro nugalėtojais.

FM „Nikė“ komandai buvo įteikta taurė, o visiems turnyro dalyviams – atminimo medaliai ir daugybė saldainių.