Parama

Gerbiami Tėveliai,

kaip jau daugelis žino, visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį (GPM), kurį vėliau LR Vyriausybė paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims.

Kiekvienas iš mūsų gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 1,2%  nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Jei dar nepasinaudojote galimybe paskirti savo 1,2% GPM norimai veiklai paremti, būtume dėkingi, jei jie būtų skirti VšĮ „Futbolo mokykla „NIKĖ” reikmėms.

Mes tikime, kad Jūs norėtumėte prisidėti prie vaikų tobulėjimo.

Skirdami 1,2% GPM Jūs neišleisite papildomų savo pinigų, tačiau padėsite vaikams siekti savo sportinių tikslų bei svajonių.

VšĮ Futbolo mokyklos “NIKĖ“ paramos gavėjo kodas: 303261001

PARAMĄ GALITE SKIRTI TRIMIS BŪDAIS:

  1.  internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu. (www.deklaravimas.vmi.lt) (instrukcija žemiau)
  2. įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui. Užpildytą popierinę formą galite pateikti bet kurioje apskrities mokesčių inspekcijoje. Formos šabloną rasite EDS skiltyje „Formų sąrašas”.  (forma FRO512(4) prisegta)
  3. atsiųsti paštu(išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galite atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Dėkojame už palaikymą!

Paramos skyrimo detali instrukcija

FR0512 formos šablonas